Humb jeten ne vendin e punes djali 15 vjecar ne Berat

BERAT-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Berat ku mesohet se nje djal i ri ka humbur jeten ne vendin e punes.

Viktima ishte ne moshen 15 vjecare ku punonte ne lavazh por ka humbur jeten nga energjia elektrike.

15 vjecari punonte ne lavazh per te ndihmuar familjen por prekja e korentit i ka marre jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka arrestuar pronarin e lavazhit transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *