Humb jeten nena me vajzen babai dhe vellai ne gjendje te rende

Nje lajm i keq vjen nga Kosova ku mesohet se nena dhe djali kane humbur jeten ne aksident ne Kroaci ndersa babai dhe djali tjeter kane marre plage ne trup.

Familja ishte duke udhetuar drejt Kroacos per pushime por aksidenti i shkaterruar diten e bukura.

Babai eshte ne gjendje te rende ne psital ngjarja ka ndodhur diten e djeshme ne pren 23:00 ne dalje te Ravces.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjares. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *