Humbi 45 kg, Adele nuk njihet fare me pamjen e re

  Këngëtarja e njohur Adele, nuk ka më pamjen e dikurshme. Prej muajsh po flitet për ndryshimin drastik që këngëtarja pësoi në pamje dhe nga dita në ditë s’po e njohim më. Adele ka humbur 45 kilogramë dhe e arriti këtë falë një diete të rreptë dhe palestrës.

  Së fundmi Adele ishte në festën e “Oscars” ku pozoi me një gazetare.

  Këngëtarja 31-vjeçare kishte veshur një fustan “Ralph & Russo” dhe në sy ra jo vetëm trupi i hollë, por edhe ndryshimi që ka pësuar në fytyrë.

  Kujtojmë që Adele gati një vit më parë u nda nga bashkëshorti, me të cilin ka një djalë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *