Humbi djalin dje ne liqen. Babai tregon cfare ndodhi kur shkoi ne vendngjarje

Diten e djeshme ndodhi nje ngjarje e rende ku humben jeten babai me dy femijet dhe nipi i tij.

Babai i 20 vjecarit Melsi Zogu ka treguar se si nuk po komunikontre dot me djalin pasi ai i telefononte dhe ai nuk pergjigjej. Pasi i biri nuk eshte pergjigjur babai eshte nisur ne vendin ku ata kishin shkuar per tu lare.

Ai shprehet se:“U detyrova që të merrja një makinë dhe erdha me vrap. U futa deri diku, por nuk gjeta gjë. Djalin kam. Ata ikën për t’u larë. Babai me dy fëmijët e tjerë janë kushërinjtë tanë. I kanë me motor e telefona këtu. U nisën në orën 3 dhe i morëm në orën 17:00 në telefon. Kanë ardhur këtu janë larë. Nuk dimë më gjë më tej”, tha babai i 20-vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *