I mbani mend aktoret‘Hazall’ dhe ‘Xhansu’ / Ja si duken sot, qenkan mike te verteta ne jeten reale dhe jo si jane ne serial

A i mbani mend vajzat e serialit “Fate te Kry qezuara”. Ar mike ne rol por mike te verteta ne jeten e perditshme. Alina Boz apo sic quhet ndryshe Hazall eshte nje nder aktoret me te vleresuara ne Turqi.

Ajo vazhdon ende te ndjeki deshiren e saj per te qene pjese e Holli wood-it se bashku me Leyla Tanlar apo ndryshe Xhansu.

Dy vajzat kane nisur te krijojne shoqeri te ngushte mes njera tjetres gjate zhvillimit te skenave te serialit ne fjale. Postimet e tyre ne Instagram shoqerohen zakonisht me komente pozitive per njera-tjetren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *