I moshuari shkon te blej brokoli. Por tmerrohet nga ajo qe gjen brenda saj

BRITANI-Nje i moshuar shkoi në një supermarket për të bler një qese brokoli. 3 ditë më vonë, kur hoqi ambalazhin plastik në banakun e kuzhinës, zbuloi një gjarpër brenda ne brokoli.

Por pasi hapi qesen ai pa qe gjarpri ishte gjalle dhe po levizte

63 vjecari tha se : “Ishte shumë e frikshme. pasi i kam shume frike gjarperinjt. Te shkosh ne market per te bler brokoli dhe me pas te dal nga brokoli nje gjarper kjo eshte e pa imagjinueshme.

Pas kesaj ngjarje ai kontaktoi me drejtusit e supermarketit dhe ata i dhane nje shume parash si forme demshperblimi dhe dicka e tille nuk kishte ndodhur kurre me pare. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *