I ra te fiket live në emision, familja e Fifit del sot me deklaratën e fortë

  Këngëtares Fifi mbrëmjen e djeshme i ra të fikët gjatë spektaklit të Big Brother Vip pas një debate me opinionisten Balina Bodinaku.

  Fifi kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje.

  Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin, e sidomos familjen. Motra e saj, Edona ka reaguar së fundmi me anë të një postimi në rrjete sociale.

  “Motra ime e fortë, më fal që nuk jam aty ta mbaj dorën dhe të të them se je njeriu më i drejtë dhe me zemrën më të madhe! Sa keq më vjen që sinqeriteti jot është keqpërdorur aq shumë!

  U luta shumë të thuash se dua të dal, për të vetmen arsye se më ka marrë malli shumë për ty dhe u gëzova shumë që nuk e the se e di që do reflektosh dhe do i bindësh të gjithë se je një shpirt artisti.

  Është e vërtetë se nuk të duhet fitorja e Big Brother përpara shëndetit tënd, por është diçka që do e kalosh, ke kaluar sfida më të rënda dhe jam e bindur se do e përballosh këtë. Të dua shumë!”, ka shkruar ajo.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *