I riu bleu pica ne Tirane por shikoni cfare gjeti brenda

Te jetosh ne Shqiperi eshte gjithmon nje sfid si nga jeta por dhe nga menyra e te ushqyerit. Duhet te jeshe shume i kujdesshem dhe te jesh vigjilet.

Mire qe po i paguajm shtrenjt ushqimet por ate jane dhe te rrezikshme. Si ky rast kur ti shkon ne nje piceri ne Tirane dhe blen nje pica me perkurdha dhe sallam.

Mire qe e blen me cmim te kripur por te gjesh dhe nje goshte brenda ne pice kjo nuk ka bere vaki.

Por ndodhe ne Tirane kur i riu porosit pica dhe papritur gjen nje gozhd brenda saj.

Por dhe gozhda e kishte te miren se ai e postoj ne facebook dhe postimi i tij i be viral dhe i mbushur plot me komente.

Ndaj kur te shkoni te hani pica ne Tirane beni kujdes se mund te dali ndonje gozhd teper.

Zoti i ruajt Shqiptaret

Ja dhe komentet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *