I riu i jep fund jetes pasi hidhet nga kati i dyte i baneses

KOSOVE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Podujeve ku mesohet se nje person eshte hedhur nga kati i dyte i shtepise.

Ngjarja ka ndodhur ne familjen Gjocaj ku mesohet se Arsim Gjocaji vuante nga depresioni transmeton shikon.news

Pasi eshte hedhur dhe gjendja e tij ishte shume e rende ai eshte derguar ne spital per te marre ndihmen mjeksore por nuk ja ka dalur pasi ka humbur jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet dhe te hetoj ngjarjen transmeton shikon.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *