Ilir Shaqiri merr vendimin e fundit kete te shtunë. Zbardhet levizja e tij e fundit

Ilir Shaqiri do të martohet këtë fundjavë. Ai dhe partnerja e tij do i drejtohen altarit këtë të shtunë.

Vip Magazine thote se fituesi i i edicionit të parë të Big Brother Vip ka zgjedhur një ceremoni në një restorant pranë bregdetit në Durrës.

Ndërkohë mësohet se pjesë e gëzimit të tyre do të jenë më shumë se 100 të ftuar

Pak muaj më parë Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni martesore në bashki në Itali dhe një darkë private me 14 persona.

Duket se balerini i njohur ka zgjedhur ta çojë deri në fund adetin për të pasur një kujtim të bukur me aktoren italiane Emanuela, me të cilën ka edhe një vajzë, Emily

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *