Ishte duke punuar. Humb jeten mengjesin e sotem 57 vjecari shqiptar ne Greqi

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se ka humbur jeten nje 57 vjecari shqiptar.

Ai ka humbur jeten diten e sotme pasi ishte duke punuar pran qyteteit te Selanikut.

57 vjecari po punonte me makine ndertimi dhe pasi eshte rrezuar ka humbur jeten.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 8 ne mengjes ne zonen e Diavatit.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per te zbardhur detajet e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *