Ishte duke punuar në tarracë dhe e mori era, ndërron jetë 26-vjeçari që u plagos dje

Era e forte diten e djeshme ne qytetin e Kucoves i mori jeten punetorit i cili po punonte ne tarracene shtepis.

26-vjeçar po montonte nje panel diellor në shtëpinë e një të afërmi të tij ku era e forte i ka humbur ekuilibrin dhe ka rene ne toke.

Majkëll Vrapi u transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat por me pas 26-vjeçari u transportua drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Por nuk arriti ti mbijetoj shembjes nga lartesia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *