Ja ku ishte epiqendra e termetit ne shqiperi diten e sotme

Nje lekundje termeti eshte ndier pak minuta me pare ne Tirane.

Sipas EMSC, termeti ishte ne afersi te Tiranes dhe kishte magnitude 3,2 te shkalles rihter

Por fatmiresishte cdo gje ka shkuar mire dhe pa probleme.

Ky ishte termeti i pare i vitit 2023 ndaj shpresojme qe cdo gje te shkoj mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *