Bieta Sulo prezanton per here te pare mamane/ Shikoni sa shume ngjajne ato me njera tjetren

Mamaja e moderatores simaptike te Top Channel dhe drejtueses se emisionit ‘Ftese ne 5’ festoi ditelindjen e 65-te.

Bieta ndau ne rrjetin social ‘Instagram’ nje foto ku shfaqej me djalin Kroi dhe te emen.

Ata duken shume bukur prane ketij ambienti te ngrohte ne shtepi.

Moderatorja thote bashkengjitur me foton se kishte menduar shume skenare per festen ne nje pervjeor te rendesishem si ky. Ajo tregon per shkak te situates ku ndodhemi nuk mundi qe t’i realizonte.

Bieta reflektonn dhe thote se restorantet dhe zbukurimet nuk kane aq shume rendesi duke pare ate qe po ndodh por ne nje periudhe te bukur se kjo e redesishme eshte qe te jesh afer me njerezit e dashur.

Bashkengjitur fotos Bieta shkruan: “Buzeqeshjet prane njeri-tjetrit jane gjithe sa mund t’i kemi e t’i gezohemi vertete kesaj jete.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *