Joo s’ka mundësi/ Irma dhe Eranda Libohova qenkan zënën?: Kanë vite që s’flasin….??

  Dita e djeshme ishte një ditë shumë e veçantë për artisten Eranda Libohova, pasi u nderua nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me çmimin “Mjeshtër i Madh”. Pas dekorimit artistja mbajti një fjalim, ku mes emocioneve rrëfeu rrugëtimin që ka patur në skenë.

  Pranë Erandës në këtë moment të rëndësishëm të karrierës së saj ishin të afërm, miq dhe kolegë të saj. Por e gjeni dot kush mungoi?

  Pikërisht motra e saj, Irma Libohova. Madje Irma mungoi edhe në dhjetra urime që Eranda mori në Instagram, shkruan Albeu.com.

  Ajo që vihet re është që motrat nuk ndiqen në Instagram, madje edhe “like” apo pëlqimi i fundit që i kanë dhënë njëra-tjetrës është para tre vitesh, në gusht të 2018.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *