Yll e bukur qenka/ Ja kush është nëna e djalit të Sabianit…

  0
  42

  Këngëtari i hitit “Binjaket” dhe shumë këngëve të tjera që ishin mjaftë të dëgjuara nga publiku, është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

  Sabiani, është një nga konkurrentët më pozitiv dhe paqësor në shoun real që ka pushtuar vëmendjen e publikut shqiptar.

  Në spektakel, mësuam edhe historinë e Sabianit, jetën dhe fëmijët e tij.

  U bë e ditur se ai ka edhe një djalë, Enesin simpatik që është tashmë tre vjeç.

  Bëhet e ditur se partnerja e Sabianit dhe nëna e djalit të tij ëstë bukuroshja tiranase, Arnisa Xhikaj , me të cilen ai është në lidhje prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

  Duket se partnerja e Sabianit nuk është shumë e afeksionuar pas të qenit person publik.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here