Këngëtares Semi Jaupaj i ndodh e papritura, bie keq në gracë, Florian Binaj nxjerr pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç denoncimeve dhe nxjerrjes “lakuriq” të abuzuesve dhe pedofilëve, ka edhe rubrikën gazmore atë të “Kamerës së Fshehtë”, ku këtë herë personazhi i radhës që bie në grackë është këngëtarja Semi Japupaj.

Për të futur në grackë Semin është bërë bashkëpunëtor i “lojës” shoku i saj i ngushtë Marsidi dhe një kompani abazhurësh, e cila kërkon ta bëjë imazh të sajin.

Semi e cila fillimisht është skeptike për këtë lloj të ri “pune”, ndryshon shumë shpejt mendim kur kupton se mund të fitojë goxha para.

Këtu nis e gjithë “malorja” e Semit, pasi punëdhënësi është një njeri mjaft i fiksuar nga Covid, aq sa në prezantimin e para mban në fytyrë dy maska kirurgjikale si dhe dorezat plastike.

Por nuk mbaron me kaq, “loja” nxehet edhe më shumë kur në skenë hyn motra “histerike” e pronarit të kompanisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *