E dhimbshme! Kengetari Ermal Fejzullahu humb njeriun e dashur

  0
  152

  Kengetari nga Kosova Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit lajmin e hidhur ku ka njoftuar se ka humbur një person të shtrenjtë të jetës së tij. Bëhet fjalë për gjyshen e tij.

  Këngëtari ka publikuar një foto të gjyshes në rrjetet sociale dhe në mbishkrimin e saj shkruan “Lamtumirë”. Ermali këtë ditë është fjalë pak dhe i mërzitur nga kjo humbje.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here