E dhimbshme! Kengetari Ermal Fejzullahu humb njeriun e dashur

    Kengetari nga Kosova Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit lajmin e hidhur ku ka njoftuar se ka humbur një person të shtrenjtë të jetës së tij. Bëhet fjalë për gjyshen e tij.

    Këngëtari ka publikuar një foto të gjyshes në rrjetet sociale dhe në mbishkrimin e saj shkruan “Lamtumirë”. Ermali këtë ditë është fjalë pak dhe i mërzitur nga kjo humbje.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *