Kengetarja e njohur shtrohet me urgjenc ne spital

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është në spital. Ajo ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qendron te koka.Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me serum dhe shumë e lodhur.

Fjolla është një nga personazhet VIP që shpesh herë është në qendër të mediave rozë dhe autoriteteve.Së fundmi ajo u komentua se ishte shpallur në kërkim e se ishte shoqëruar në ambientet e komisariatit mirëpo vetë këngëtarja i mohoi zërat.Më herët ajo u dënua nga Gjykata e Kukësit për armëmbajtje pa leje, dënimi iu konvertua në arrest shtëpie.

Po ashtu jeta private është përfolur shumë. Martesa dhe divorci me Fisnik Sylën u bë kryefjala e mediave për disa muaj.Çfarë i ka ndodhur? Fjolla Morina përfundon në spital (foto)Fjolla Morina është një personazh i përditshëm në rrjetet sociale dhe në media e portale, pasi gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e të tjerëve.Historia e saj e dashurisë me Fisnik Sylën, ishte një histori më vete, e denjë për një film me aq shumë zhvillime e surpriza që pati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *