Monday, May 23, 2022
HomeKëta janë artistët që do të përformojnë në Arenën Kombëtare
Array

Këta janë artistët që do të përformojnë në Arenën KombëtareDitën e diel me date 15 nentor para ndeshjes me Francën, do të bëhet dhe ceremonia e përurimit të stadiumit të ri kombëtar.

Në ceremoninë e inaugurimit e cila do të fillojë 15 minuta para ndeshjes, do të performorjnë disa këngëtarë të njohur shqiptarë të zgjedhur nga Ardit Gjebrea.

Era Istrefi, me këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018

Flori Mumajesi me këngën “Kuq e Zi”

Juliana Pasha do të performojë “Himnin e flamurit”

Besa Kokëdhima në mbyllje me himnin e Francës, “La Marseillaise”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments