Kiara merr hak per Efin. I ndodh e pa pritura ne rrjetet sociale te saj

Kutia e pandorës këtë prime ishte për Kiarën, Kiara fitoj një pushim në Maldive çift, dëshirë kjo për të cilën i kishte bërë kërkesë edhe Luizi “Vëllait të Madh” qysh ne mengjesin e djeshem.

Gjithashtu, Kiara do të duhej të dërgonte në nominim tre persona. Ajo nominoi: Oltën, Dea Mishel dhe Tean, ku njëra nga to do të largohet nga shtëpia të shtunën duke marre hak keshtu per naten e kaluar qe e eliminuan Efin ne kete menyre.

Pas kësaj kanë shpërthyer komentet nga fansat në rrjete sociale – ku një pjesë e madhe e tyre e konsideruan si ‘karma’, pasi javën e kaluar Efi ishte nominuar po në këtë mënyrë duke u eliminuar nga loja..

Por, nga ky nominim ajo fitojë edhe ndjekës të shumtë në Istagram, ku aktualisht numëron 547 mijë persona ndersa vetem po shtohen personat qe e percjellin duke e pelyer per lojen qe po zhvillon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *