Friday, May 20, 2022


HomeKujtim Gjuzi filmohet për 14 shkurt në klubet e Tiranës (VIDEO)
Array

Kujtim Gjuzi filmohet për 14 shkurt në klubet e Tiranës (VIDEO)Deputeti Kujtim Gjuzi vijon të jetë një personazh i cili tërheq vëmendjen me shfaqjet dhe komentet e tij ndërkohë së fundmi është filmuar i shoqëruar nga tre vajza.

Në një video të publikuar, Gjuzi shihet se si lëviz në një klub në zonën e Don Boskos, teksa në sfond ka këngë dashurie.

Sipas JOQ, Gjuzi është parë i dehur për 14 shkurtin dhe pavarësisht se siç shihet shoqëria e mirë nuk i ka munguar.

“Shkoj në tallava për inspektim”, Gjuzi pishëm në klub vajton për dashurinë on Vidnews.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments