Kur do t’i heqim xhupat? Metereologu i njohur jep lajmin e mire..

Jemi ne muajin Prill dhe ky do te jete nje muaj me diell dhe me shi por temeperaturat do te rriten dhe kjo do te sjell dhe pranveren.

Metereologu i njohur Hakil Osmani ka treguar se kjo jave do te jete me diell dhe vende vende me vranesira.

E shtuna do te jete dite me diell dhe me temperatura te larta ndersa e diela me vranesira.

Nga e hena dhe me tej do te kemi dite te ngrohta dhe komode pasi do te kemi rritje te temperaturave dhe permiresim te kushteve te motit

Po ashtu e gjithe java pritet te jete e ngrohte dhe rritje temepraturash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *