Pasi u largua me bujë nga Portokallia, Flor Binaj del me reagimin e fortë dhe shpërthen keq

Aktori i njohur Flor Binaj është shumë aktiv për sa i përket kauzave sociale, ku ka reaguar herë pas here.

Pak ditë më parë Binaj dha përfundimisht dorëheqjen nga Portokallia duke treguar se kishte një tjetër mision.

Ditën e djeshme aktori ka reaguar për vendimin që ka marrë Gjykata për Bojken Lakon i cili ishte dënuar me tre vjet burg vetëm se kishte bërë disa ndërtime në studion e tij muzikore.

“E njëjta qeveri që jep legalizime për ndërtime disa katëshe pa leje, dënon 3 vite burg se hapi 4 dritare pa leje. Turp! Edhe drita e dielli është e paligjshme për këta shpirtzinj”, shkruan Binaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *