Ky eshte i vetmi plazh ne shqiperi ku shezllonet kushtojne 200 leke

Cmimet e pushimeve ne plazh jane duke u rritur nga viti ne vit dhe shezlonget po rriten cdo vit. Ne Ksamil kete vit ka shkuar 200 deri 300 euro shezlongu ndersa ne plazhin e Darzezes cmimi i shezlongene eshte 2000 mij leke.

Sikur koha te kete ndaluar dhe te kthehemi 15 vite me pas. Plazhi i Darzezes ne Fier eshte nje vend i lire ku cdo gje eshte me e lire se ne cdo plazh tjeter.

Nese doni te beni pushime te lira ne vendin tone ateher zgjidhni plazhin e Darzezes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *