LAJM I FUNDIT/ Këngëtari i njohur shqiptar shpallet në kërkim

  0
  163

  Reperi i njohur, Feronit Shabani i njohur nga të gjithë me emrin artistik, Fero, dyshohet se ka s.ulmuar bashkë me truprojën e tij, producentin e njohur, Jetmir Agaj.

  Incidenti thuhet se ka ndodhur në lagjen Dragodan në Prishtinë, saktësisht në studion e reperit, ndërsa burimet nga p.olicia kanë deklaruar se gjatë s.ulmit është përdorur edhe një a.rmë z.jarri nga truporja e Feros, Bujar Ibishi.

  Burimet e gazetë Sinjali kanë mësuar se Jetmir Aga aktualisht është duke u intervistuar në p.olici në cilësinë e të dëmtuarit, ndërsa Fero dhe Bujar Ibishi janë shpallur në kërkim.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here