Lajm i hidhur ne PD. Humb jeten aktivistia e njohur

0
541

Nje lajm tejet i hidhur, Irena Shehu nuk jeton me!
Nje personalitet i vertete moral dhe dijesh.
Pa asnje kompromis ne sherbim te te drejtes, vlerave, demokracise.
Pedagoge, qe ka edukuar e shkolluar qindra te rinj.
Aktiviste, antare e kryesise se PD te Gjirokastres.
Ngushellinet me te sinqerta familjes se saj, miqve, kolegeve.
Te gjithe Gjirokastres, qe sot humbi nje qytetare te vecante te saj, nje vlere te vertete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here