32 vjecari i shendetshem humb jete papritur ne tualet

Një djal i ri i cili para tre javë më parë ishte krejtësisht i shëndetshëm dhe i lumtur ka humbur jeten pasi u gjet pa ndjenja në tualet nga shokët e tij.

Ai u dërgua menjëherë në spital, ku u vendos në koma, ndërsa mjekët u përpoqën të përcaktonin se çfarë e shkaktoi humbjen e vetëdijes.

Pavarësisht testimeve të pafundme qe ben mjeket nuk arritet te zbulonin asgje se cfare e kishte bere ate qe te humbte jeten.

Familja e 32 vjecarit eshte shokuar nga lajmi i humbjes se djalit te tyre pa asnje shenje pasi ai nuk vuante nga asnje semundje dhe ishte shume mire.Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *