Lajmi fundit/ Autobuzi bie ne Lane naten e sotme i mbushur plot me njerez. Video

0
160

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku raportohet se urbani i linjës së Unazës ka rënë në Lanë, teksa brenda kishte njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë kinema “Agimi”, ku autobusi është përplasur me një mjet dhe për pasojë ka rënë në lumin e Lanës. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here