Lëkundje tërmeti në Shqipëri

  0
  115

  Në qarkun e Elbasanit diten e sotme janë regjistruar lëkundje tërmeti .

  Lekundja me magnitutë 3 të shkallës Rihter është raportuar rreth 9 kilometra nga Librazhdi.

  Lëkundjet kanë qenë të lehta, dhe nuk ka pasur asnjë problem.

  Sipas IGJEUM, thellësia ka qenë 25 kilometra.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here