Lindi nen rrenojat e termetit ne Siri. Shikoni sa eshte rritur Afra pas 6 muajsh

0
270

Afra u gjet nen rrenoja ne ndertesat e shembura nga termeti qe ra ne Siri gjashte muaj me pare.

Ajo u gjete me kordonin e lidhur me nenen e saj por nena kishte nderruar jete.

Afra u gjet nga trupat e shpetimit dhe ajo eshte ne gjendje te mire shendetsore dhe jeton me xhaxhain e saj. Ajo eshte nje histori frymezimi per te gjithe. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here