Luana poston foton me sytë e nxirë, njolla të kuqe e këmbët e vrara!Ja cfare i ka ndodhur. Video

TIRANË- Moderatorja Luana Vjollca është shfaqur në një gjendje që nuk e kemi parë më parë. E lodhur dhe me shenja në trup. Kjo është ajo që ka shfaqur moderatorja në ‘Instagram’, duke treguar se çfarë fshihet pas punës që shfaqet në televizion.

Ajo ka publikuar një video të këmbëve të saj të vrara dhe të fytyrës ku shihet e nxirë dhe e lodhur.

“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojne qarte stermundimin e ketyre diteve intensive pune e xhirimesh. Por une mezi po pres te ndaj me ju gjithckaaaaaa!!!! #ZemerLuana Ps. Punoni fort per te qene e pavarur, per tja dal vet, per ti realizuar endrrat tuaja.. per te thene: Ja Dola serish!”, shruan ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *