Luizi i tregon për herë te parë Kiares për dashurin me vajzën e Jozefina Topallit

Nje nga banoret me te forte qe ka pasur ndonjeher ne BBV ai eshte Luiz Ejli dhe nje nga banoret me te klikuar.

Ai eshte lajmi i dites ne cdo portal dhe cdo kafene.

Luiz Ejlli ka treguar dhe per historin e tij te dashuris me vajzen e Jozefina Topallit.

Ja dhe biseda e tij me Kiaren.

Kiara: Luiz sa here ke qene i dashuruar ne jeten tende? Po te pyes seriozisht tani.

Luiz: Vetem nje her ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do ti tregoj kur te dalim jashte. Vetem nje her kam ndier por u ftoh marrdhenia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashte por gezoj respekt

Luiz: Nuk besoja te dashuria me shikim te pare por tani … (qesh)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *