Luizi merr vendimin drastik ndaj Kiarës duke i kërkuar divorcin

Big Brotherit po i vjen fundi dhe finalja pritet të ndodh në fillim të muajit Maj.

Ndersa sot Luizi ka marrë një vendim drastik ndaj Kiares ku ai kërkon të ndahet nga ajo.

Kiarës i ka ardhur valixhja me rrobat e reja dhe brenda kishte dhe një xhup xhins që ai nuk ka dashur qe ajo ta vesh.

Luizi eshte shprehur se: Kanë ardhur rroba. Ke një xhuboks xhins që bëre e veshe, unë kërkoj divorcin live nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Kaq po di me thënë, nuk më intereson hiç kush e ka sjellë. Me atë lloj veshje ajo”, dëgjohet të thotë këngëtari i njohur.

Qe nga hyrja e Kiares ajo ka qëndruar më pranë tij dhe loja e Luizit ka qenë dhe më e fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *