Friday, May 20, 2022


HomeMarina tregon hallin e madh me vjehrrën: Kur vjen ajo në shtëpi,...
Array

Marina tregon hallin e madh me vjehrrën: Kur vjen ajo në shtëpi, rri 3 muaj dheMarina Vjollca është jo vetëm një nga moderatoret më të talentuara, por po kthehet edhe në një aktore mjaft të talentuar.

Marina në “Klanifornia”, jo vetëm prezanton, por është bërë edhe pjesë e skeçeve të ndryshme.

Herën e fundit, Marina iu bashkua grave që protestonin kundër vjehrrit dhe vjehrrës. Secila prej tyre tregoi hallin e saj dhe kur erdhi rradha e Marinës, ajo tregoi se vjehrra i rri 3 muaj në shtëpi.

Marina: Mua kur më vjen vjehrra në shtëpi më qëndron plot 3 muaj

Cubi: Po ti duhet të ishe e mërzitur, pse kaq e lumtur?

Marina: Sepse sot është dita e fundit, nesër ikën

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments