Saturday, May 21, 2022


HomeMarku shprthen ndaj zv. sekretares së Ramës, ajo ul kokën pas deklaratës...
Array

Marku shprthen ndaj zv. sekretares së Ramës, ajo ul kokën pas deklaratës së rëndë, reagimi i saj po bën naminMbrëmjen e djeshme në emisioni “Opinion” është ndezur biseda gjatë debateve të ashpra.

Paketa anti-shpifje ka sjellë dhe për plasje të madhe mes këshilltares së kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Mark Marku.

Pjesë nga debati:

Mark Marku: Ke ardhur këtu si këshilltare apo si avokate?

Elira Kokona: Jo zotëri nuk jam këshilltarja e askujt

Mark Marku: Ku punon?

Elira Kokona: Unë jam zëvendës sekretare e përgjithshme…

Mark Marku: Ku punon..

Elira Kokona: Jam zëvendës sekretare e përgjithshme Këshillit të Ministrave

Mark Marku: Pra je…

Elira Kokona: Jam nëpunës civil

Mark Marku: Jo jo… Je vartëse që i lëpin këmbët Ramës

Elira Kokona: Lëpirjen e këmbës e keni zakon ju zotëri, për këtë arsye shkoni tregoja kujtdo që e meriton… Kam një karrierë që s’kam nevojë t’jua tregoj juve

Mark Marku: Mos na thuaj avokate…Ça karriere ke? Karrierë… Na dalke dhe avokate, ke një funksion publik

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments