Monday, May 23, 2022
HomeMatilda Makoci flet per here te pare per jeten e saj pas...
Array

Matilda Makoci flet per here te pare per jeten e saj pas ndarjes nga Edi Rama, ja cfare thote per guan e tijNe nje interviste per A2 News, ish bashkeshortja e Edi Rames, aktorja Matilda Makoci ka treguar rreth jetes se saj. Ajo ka treguar se si iu perkushtua rritjes se djalit te saj dhe largimit nga skena.

Akotorja gjithashtu ka treguar se në apartamentin e saj sot, nuk gjen veçse gjurmë të Gregut dhe Edit, siç vazhdon ta quajë Matilda Makoçi shokun e saj të rinisë.

Ne video mund te shihni intervisten te plote

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments