Saturday, May 21, 2022


HomeMe mjekër dhe i dobësuar, Ermal Meten nuk keni per ta njohur
Array

Me mjekër dhe i dobësuar, Ermal Meten nuk keni per ta njohurDy vite më parë Këngëtari shqiptar, por me famë të madhe në Itali , Ermal Meta, triumfoi në Sanremo me këngën “Non mi avete fatto niente” dhe në Eurovision arriti në Top 5.

Ditën e sotme ai ka postuar një foto të re në Instagram mirëpo gati nuk e njohëm.

Këngëtari është tjetërsuar nga ndryshimi që ka bërë në pamje duke lënë mjekrën të rritet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments