“Mjera une”, Fifi e fillon diten duke injoruar Granitin.Cpo ndodh mes tyre?

  Raportet mes Fifit dhe Granitit sa përkeqësohet po aq shpejt edhe rregullohen, para pak ditësh ata i thanë njëri-tjetrit se nuk mund të kenë më shume se një raport shoqëror dhe kjo gjë u duk se i prishi raportet mes tyre.

  Por, ditën e djeshme dyshja u panë pranë njëri-tjetrit, teksa tani në mëngjes Graniti filloj t’i këndonte këngë Fifit e cila e injoroi atë, duke thënë

  “Mjera une” dhe larguar nga aty.

  Ne ditet ne vazhdim do te shikojme se si do te shkoj historia e tyre

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *