Momente paniku në BBV! Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Arjola Demirit

  Pas debatit mes Ilirit dhe Donaldit, aktorja Arjola Demiri nuk është ndjerë mirë dhe ka kërkuar asistencë mjekësore.

  Në fakt ajo kërkoi disa herë që ata ta ndalnin debatin, por diçka e tillë nuk ndodhi.

  Më pas Arjola u shkëput nga pjesa tjetër e banorëve dhe kërkoi ndihmën e mjekëve.

  Kujtojmë se edhe javën e kaluar pasi mbaroi spektakli, u përkeqësua gjendja shëndetësore e Fifit dhe u desh ndëryrja e mjekëve.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *