Moti i keq përfshin Shqipërinë, ndodh fenomeni i ‘pazakontë’ në Durrës dhe Kamëz (VIDEO)

Moti i keq ka përfshirë vendin tonë, ku përveç reshjeve të shiut nuk kanë munguar as shtrëngatat me reshje breshëri.

Kështu sot qyteti i Durrësit brenda pak sekondave është veshur nga bardhësia e kokrrave të breshërit.

Gjithashtu edhe Kamza është përfshirë nga stuhi breshëri. Nga pamjet e publikuara nga një fushë sporti shihet se gjithçka është bërë e bardhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *