Moti i keq ‘pushton’ Shqipërinë, pema bie në mes të rrugës dhe bllokon qarkullimin (VIDEO)

Moti i keq ka shkaktuar probleme në disa zona të vendit shiu dhe bresheri kan permbytur rruget e qyteteve.

Era e forte ka hedhur një pemë në mes të rrugës në aksin Elbasan-Librazhd duke bllokuar qarkullimin.

Në vend kanë mbërritur policia dhe zjarrfikësja.

Abc mëson se është bllokuar njëri aks i lëvizjes, ndërsa po punohet për zhbllokimin e rrugës.

Pritet qe keto dite te jene me reshej shiu dhe moti pritet te hapet pas te premtes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *