Moti nuk po gjen qetesi. Reshje te dendura shiu dhe stuhi.

Nuk po gjen paqe moti nga dite te nxehta ne dite me shi dhe bresher.

Diten e sotme ne vendin ton moti ka qene i nxehte por ne Kosove moti ka qene me rebeshe shiu dhe bresher vende vende.

Ja me poshte shikohet moti me shi dhe stuhi

Pritet qe kjo jave te jete me mot te nxehte por dhe me reshje shiu ne vende malore.

Rrebeshe shiu priten në Kosovë, veri të Malit të Zi, Maqedoninë Veriore, Kosoven Lindore dhe aty-këto në veri, lindje dhe juglindje të Shqipërisë. Shumica tjetër e territorit shqiptar mbesin pa reshje dhe pa zhvillime./MeteoBallkan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *