Na habiti Muç Nano: Dua të fle me Lady Gagën

I ftuar në një emision televiziv, duke iu përgjigjur disa pyetjeve me spec, analisti Mustafa Nano ka rrëfyer preferencat e tij seksuale.

Ai ka deklaruar se i pëlqejnë femrat e zhveshura dhe mes tyre për të kaluar një natë do zgjidhte këngëtaren me famë botërore Lady Gaga pasi e intrigon si tip.

Analistin e pyetën edhe për moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejlerin por tha se nuk i njeh mjaftueshëm. Po ashtu tha se e tërheq Dua Lipa dhe Rita Ora më pak.

“Mua më pëlqen një femër e zhveshur, edhe Lady Gaga më intrigron si vajzë. Do doja të flija me Lady Gaga, më intrigon si tip. Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin nuk i njoh shumë si tip. Lady Gaga ka gjëra që më tërheq. Më tërheq kjo shqiptarja, Dua Lipa. Rita Ora më pak”,-tha Nano ndër të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *