Ndërron jetë aktori i njohur, familja mesazh prekës: Ju vazhdoni qeshni sa më shumë

Komediani Gilbert Gottfried ka humbur jeten në moshën 67-vjeçare. Nje nga aktoret me te mire dhe te dashur.

Familja e tij shprehet se:“Ne jemi të thyer për të njoftuar ndarjen nga jeta të të dashurit Gilbert Gottfried ai ishte një bashkëshort, vëlla, mik dhe baba i mrekullueshëm për dy fëmijët e tij të vegjël. Edhe pse sot është një ditë e trishtuar për të gjithë ne, ju lutemi vazhdoni të qeshni sa më shumë të jetë e mundur për nder të Gilbert.

Në prag të pandemisë COVID-19 në 2020, ai anuloi një sërë paraqitjesh live në Montana pasi mjekët e tij thuhet se e këshilluan që të përmbahej nga fluturimi gjatë një shpërthimi viral për shkak të zemrës së tij të dobësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *