Ilir Shaqiri feston sot ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush! Ja kush ishin urimet më të bukura

Festë e madhe në shtëpinë e balerinit të njohur Ilir Shaqirit, ky i fundit ditën e sotme feston sot ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother VIP” mbush 49 vjeç.

Urimet për Ilir Shaqirin kanë nisur në masë në Instagram dhe një pjesë të mirë ai i ka shpëndarë. Mes tyre nuk mungoi as Sabiani dhe Arjola apo Paloma dhe Meridiani.

Këto urime Iliri i ka marrë si asnjë vit më parë, falë prezencës së tij në “Big Brother”.

Vetë balerini ka publikuar një foto nga treni, ku shkruan “Birthday train”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *