Friday, May 20, 2022






HomeNdeshja Shqipëri Francë, masa të rrepta sigurie
Array

Ndeshja Shqipëri Francë, masa të rrepta sigurie



Në prag të ndeshjes Shqipëri Francë, e gjithë vëmendja do të përqendrohet teë stafiumi Air Albania ku do të luhet ndeshja

Policia e shtetit ka blinduar stadiumin duke marre nje sere masash siguria ku do te grumbullohen 800 forca policie.

Rruge dhe zona prane stadiumit do të mbeten të bllokuar per te siguruar rendin dhe sigurine publike duke lejuar vetem mjetet e autorizuar nga federata.

Hyrja e tifozëve do të nisë 2 ore perpara ndeshjes për të mos krijuar rrëmujë dhe duke mos lejuar sende te forta si dhe duke u kontrolluar fizikisht të githë

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments