Friday, May 20, 2022


HomeStadiumi me rreth 20 mijë vënde, por ja sa francezë do të...
Array

Stadiumi me rreth 20 mijë vënde, por ja sa francezë do të ketë në “Arenën Kombëtare”Ndeshja në stadiumin e ri kombëtar Shqipëri-Francë do të ndiqet live nga rreth 20 mijë spektatorë.

Stadiumi do të jetë i mbushur plot dhe tentativat e shumë tifozëve kuqezi për të gjetur një biletë kanë rezultuar të kota.

Ajo që është interesante, është fakti se në stadium do të jenë vetëm 7 tifozë të komëbtares franceze.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments