25 vjecari vjedh shtepin dhe perdhunon te dashuren ne Tirane

TIRANE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane ku mesohet se nje 25 vjecar ka shkuar te vjedh nje shtepi dhe me pas ka perdhunuar dhe gruan.

25 vjecari ka vjedhur banesen e komshiut te tij ku ka marr nje celular dhe para pasi ka marre ato me pas i ka ka marre te dashuren e komshiut dhe e ka kryer mardheni me zor me te.

Pas ngjarjes se rend policia ka arrestuar 25 vjecarin dhe akuzohet per dy ngjarje te renda per vjedhje dhe mardhenie intime me dhune.

Grupi hetimor po heton ngjarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *