“Ndryshimi” i madh i motit po vjen, çfarë ndodh në Shqipëri javën e ardhshme

0
217

Lajme te mira per motin priten rritje temperaturash.Nga java qe vjen largohet dimri dhe do te kemi nje mot te ngroht dhe te kthjellet.

Pritet nga e hena grohja e motit dhe e marta do te kete mot te thkellet dhe rritje te temperaturave qe mund te shkojne deri ne 19 grade dhe e gjithe java priten nje dite me diell dhe te ngrohta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here